ČO? AKO? KDE? ČO ZA TO?

Čo? Ako? Kde? Čo za to?

Čo?
Aby ste sa na veľkú Vinšpacírkovú degustáciu mohli poctivo pripraviť, prichystali sme pre vás v zúčastnených prevádzkach sériu zaujímavých ochutnávok.
Ako?
Stačí si zakúpiť Špacírkartu (cena Špacírkarty je 2 €) a zbierať na ňu pečiatky z jednotlivých ochutnávok.
Kde?
Informácie o jednotlivých ochutnávkach nájdete vždy na našej fb fanpage, fanpage konkrétnej prevádzky alebo priamo na mieste činu.
Čo za to?
Milí priatelia dobrého vína, po zrelej a triezvej úvahe sme sa rozhodli, že spustíme predpredaj lístkov na náš vínny festival chutí už v období, kedy sa snúbi hrozno so sudmi, aby mohlo ukázať svoje umenie na najbližšej Vínšpacírke. Tá sa bude konať 29. apríla 2017 na najkrajšom námestí na Slovensku v Banskej Bystrici.
Ak sa vám podarí navštíviť aspoň päť z nich (minimálne v dvoch prevádzkach), samozrejme čím skôr, tak prvých tridsať z vás, dostane lístok na Vínšpacírku 2016 ZADARMO. Teda hurá do degustovania 🙂 Cena lístkov je osviežujúca ako podarený rizling. A aj to je dôvod, prečo by ste nemali lístky nechať dozrievať u nás v pivnici až do apríla, ale zakúpiť si ich teraz. Veď aj také domáce uskladnenie nemusí byť na škodu.