Predpredaj lístkov na Vínšpacírku 2020 je spustený

Priatelia, milovníci vín,

určite ste zachytili informáciu, že ďalší, už siedmy ročník Vínšpacírky sa bude konať 25. apríla 2020. Veríme, že sedmička bude pre nás šťastnou a prinesie opäť príjemné počasie, o ostatné sa už postaráme my. 🙂

Prvú skvelú správu k Vínšpacírke vám máme už dnes. Predpredaj lístkov na Vínšpacírku 2020 je spustený a potrvá do 10. apríla 2020. Počet lístkov na podujatie je opäť limitovaný, preto vám radíme, aby ste nečakali do budúceho roka a kúpili si lístok pre seba, či svojich blízkych už dnes.

Chceli by ste lístok na Vínšpacírku niekomu darovať pod stromček alebo k sviatku? Mysleli sme aj na to, a preto máte možnosť zakúpiť si v priebehu decembra darčekové poukážky. Tie si obdarovaní priamo na podujatí vymenia za lístok s bobuľami a štartovací vínny set. Cena lístkov v predpredaji i darčekových poukazov je 20 €.

Keďže sa každý rok snažíme napredovať a pripravovať pre vás niečo nové a atraktívne, určite sledujte náš Facebook, kde priebežne zverejňujeme novinky a zaujímavosti z pripravovaného ročníka. Už teraz sa tešíme sa na stretnutie v poslednú aprílovú sobotu, priatelia!