Vínšpacírka sa presúva na jeseň. Doteraz zakúpené lístky zostávajú platné.

Priaznivci kvalitných vín sa už určite nevedeli dočkať poslednej aprílovej soboty na ďalší ročník Vínšpacírky, ktorú si vzhľadom na momentálnu situáciu napokon nebudú môcť vychutnať. Dobré správy sú v týchto dňoch mimoriadne vítané, preto veríme, že potešíme všetkých milovníkov vína aj nášho podujatia. Siedmy ročník Vínšpacírky sa neruší, ale presúva na nový termín.

Poznačte si nový termín

Po zvážení všetkých okolností, ale taktiež vďaka veľkej podpore a záujmu zo strany návštevníkov i vinárov, sme sa napokon rozhodli usporiadať obľúbenú banskobystrickú vínnu cestu v novom termíne. Vínšpacírka sa uskutoční v sobotu 5. septembra 2020. Pevne veríme, že ak teraz zostaneme zodpovedne doma, v septembri si o to viac užijeme oslavu života, slobody a víťazstva nad celosvetovou pandémiou na najkrajšom námestí.

Lístky zostávajú v platnosti, darček víno

Všetky doteraz zakúpené darčekové poukazy, vstupenky aj Extra BoBule ostávajú aj naďalej v platnosti. Tým priaznivcom festivalu, ktorí si už stihli do dnešného dňa zakúpiť lístky a využijú ich v jesennom termíne, poďakujú organizátori za ich vernosť fľašou slovenského vína. Predpredaj lístkov za zvýhodnenú cenu bude posunutý v najbližších dňoch do 21. augusta 2020.